logo Nagymányok
2020. augusztus 7. Ibolya névnapja.

Hírek

EFOP-4.1.7-16-2017-00010

Integrált Településfejlesztési stratégia (ITS)

Nagymányok Város Önkormányzatának képviselő-testülete  134/2019. (IX.4) határozatával véleményezésre alkalmasnak találta Nagymányok Város Integrált Településfejlesztési Stratégiája tervezetét, megismerte célrendszerét, és elfogadta a megalapozó dokumentum módosítását.

Dokumentumok: Nagymányok ITS, Helyzetfeltárás
Integrált Településfejlesztési Stratégia - elfogadott

Hirdetmények

ELÜGY

A Nagymányoki Pitypang Óvoda és Bölcsőde munkatársat keres - Álláshirdetés

A Nagymányoki Pitypang Óvoda és Bölcsőde munkatársat keres konyhai kisegítő munkára munkaszerződéssel és megfelelő bérezéssel

A munkavégzés helye: 7355 Nagymányok, Táncsics u.2. Iskolai tálaló konyha

A munkavégzés időtartalma:

  • 2020.03.01.-2020.06.30. között

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Feltétel:

  • Általános iskolai bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • HACCP tanfolyamról tanúsítvány
  • EÜ. alkalmassági könyv
  • Konyhai munkában szerzett tapasztalat
  • Nagymányoki lakhely

Feladatok:

  • Ételadagolás, mosogatás, takarítás

Elvárás:

  • Együttműködés az érintett partnerekkel
  • Kulturált viselkedés és kommunikáció
  • Megbízható, önálló munkavégzés

A pályázat leadásának határideje: 2020.01.31.

A pályázat leadásának módja: személyesen a Nagymányoki Pitypang Óvoda és Bölcsődében , Nagymányok , Arany J.u.1.

Gänszler Gábor Péterné intézményvezető részére

Legfrisebb fotógalériák